O firmie

Profil

Firma „ddspace” powstała w 2012 roku. Naszą pasją jest światło i przestrzeń w jakiej funkcjonuje. Staramy się, za wszelką cenę aby te dwa elementy współgrały ze sobą, tworząc niepowtarzalną atmosferę każdego modnego wnętrza. Indywidualne podejście do potrzeb klientów jest dla nas dużym wyzwaniem, któremu zawsze staramy się sprostać, biorąc pod uwagę wszelkie sugestie i uwagi.

Obszar działania

Obszarem działania naszej firmy jest rynek ogólnopolski, nie boimy się wyzwań, jesteśmy tam gdzie jest nasz Klient, otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

Właścicielem firmy jest człowiek mający kilkunastoletnie doświadczenie i praktykę w branży oświetleniowej, zarówno we współpracy z architektami, projektantami jak i w sprzedaży lamp, dystrybucji opraw oświetleniowych.

Oferta

Mając na uwadze rosnące potrzeby rynku w zakresie kompleksowej obsługi klienta, zarówno indywidualnego jak i instytucjonalnego, nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług związanych z doborem i sprzedażą opraw oświetleniowych wielu markowych i renomowanych firm polskich i zagranicznych. Nawiązując współpracę z naszą firmą możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i wielkie zaangażowanie z naszej strony.

 

Naszym hasłem przewodnim jest 

 "Światło - kształt Twoich myśli"

Zapraszamy!

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego z lampami

 www.swiatloprzestrzen.pl

 

Artemide
Cadmo

Artemide Camdo. DDSpace - oświetlenie Kraków
copyright 2009-2023 ddspace, created by phocus.pl - fresh web design